Profesyonel Hakemler Listesi

 

Profesyonel Hakemler Listesi

TÜRKİYE KİCK BOKS FEDERASYONU

     

PROFESYONEL

HAKEM KURULU ÜYELERİ

 

CENGİZ PANK

İSTANBUL

A KLAS

ENGİN ENSAR ATILGAN

ANKARA

A KLAS

KEMALETTİN YÜCESOY

SİVAS

A KLAS

LATİF KARSANBA

ANKARA

A KLAS

HALİL IŞIK

MALATYA

B KLAS

ABDULLAH UÇAR

ANKARA

B KLAS

GAZİ MIZRAK

ANKARA

B KLAS

MUSA KAYA

GAZİANTEP

B KLAS

GÖKÇEN KAHRAMAN

KOCAELİ

B KLAS

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 YILI VİZELİ PROFESYONEL HAKEM LİSTESİ

   
         
 

 

ADI SOYADI

İLİ

KLASM.

 

1

CENGİZ PANK

İSTANBUL

A KLAS

 

2

HÜSEYİN ŞAHBAZ

ANKARA

A KLAS

 

3

RECEP ECE

AYDIN

A KLAS

 

4

ŞAHİN KOÇAK

ANKARA

A KLAS

 

5

AHMET FİDAN

ANKARA

A KLAS

 

6

AŞKIN KAHVECİ

KOCAELİ

A KLAS

 

7

İSA DAŞTAN

İSTANBUL

A KLAS

 

8

SAMİ TÜRK

ADIYAMAN

A KLAS

 

9

ŞERİF YILDIRIM

MANİSA

A KLAS

 

10

AYDIN BORA

MERSİN

A KLAS

 

11

ALİ EKBER EKEN

ANKARA

A KLAS

 

12

ENGİN ENSAR ATILGAN

ANKARA

A KLAS

 

13

KEMALETTİN YÜCESOY

SİVAS

A KLAS

 

14

LATİF KARSANBA

ANKARA

A KLAS

 

15

TURAN BUYURMAN

İSTANBUL

A KLAS

 

16

ABDULLAH UÇAR

ANKARA

B KLAS

 

17

ADNAN KEREMOĞLU

ADANA

B KLAS

 

18

ALİ HİKMET SAĞLAM

İSTANBUL

B KLAS

 

19

BAHAR ÖNDER

İSTANBUL

B KLAS

 

20

CUMALİ KILIÇ

ANKARA

B KLAS

 

21

EROL KARADENİZ

İSTANBUL

B KLAS

 

22

GAZİ MIZRAK

ANKARA

B KLAS

 

23

GÖKÇEN KAHRAMAN

KOCAELİ

B KLAS

 

24

HAKAN UZUĞ

ANKARA

B KLAS

 

25

HALİL IŞIK

MALATYA

B KLAS

 

26

HALİS AVŞAR

İSTANBUL

B KLAS

 

27

HASAN CANCA

İSTANBUL

B KLAS

 

28

HASAN TOPAL

OSMANİYE

B KLAS

 

29

MURAT OKUNAN

İSTANBUL

B KLAS

 

30

MUSA KAYA

GAZİANTEP

B KLAS

 

31

NURTAÇ KURADA

İSTANBUL

B KLAS

 

32

RIZA KAYAR

ÇORUM

B KLAS

 

33

SALİH DEMİRDELEN

ANKARA

B KLAS

 

34

SELAHATTİN GÜR

MALATYA

B KLAS

 

35

SERKAN BOZACI

ÇANAKKALE

B KLAS

 

36

SEVKAN AKIN

İSTANBUL

B KLAS

 

37

ABDURRAHMAN ÇALIŞKAN

MALATYA

C KLAS

 

38

ALİ TURAN

MERSİN

C KLAS

 

39

ATA GÜL

İSTANBUL

C KLAS

 

40

AYHAN ÇEKEM

İSTANBUL

C KLAS

 

41

AYSUN AYGÜN

ESKİŞEHİR

C KLAS

 

42

BEHÇET DEMİR

VAN

C KLAS

 

43

ERBAY YILDIZHAN

İZMİR

C KLAS

 

44

ERHAN ÇETİN

SAMSUN

C KLAS

 

45

FATİH MEHMET KONGU

İZMİR

C KLAS

 

46

GÖKSEL KOTAN

İSTANBUL

C KLAS

 

47

GÜRKAN ŞAHBAZ

İSTANBUL

C KLAS

 

48

HACI HALİL AYDIN

İZMİR

C KLAS

 

49

HASAN DİREBOL

İZMİR

C KLAS

 

50

HÜSEYİN FINDIK

TOKAT

C KLAS

 

51

IŞIK CEM ÜNAL

İZMİR

C KLAS

 

52

İBRAHİM HALİL ÖZPOLAT

GAZİANTEP

C KLAS

 

53

KADİR YILDIRIM

İZMİR

C KLAS

 

54

KEMAL ALTUNTAŞ

BURSA

C KLAS

 

55

LEVENT TİKİCİERİ

İSTANBUL

C KLAS

 

56

LÜTFÜ GÖKBERK ARIK

ANKARA

C KLAS

 

57

MEHMET KADRİ AKIN

KOCAELİ

C KLAS

 

58

METİN BAYRAM

VAN

C KLAS

 

59

MUHSİN ŞAHAN

İSTANBUL

C KLAS

 

60

NATALIA RUSU

ANKARA

C KLAS

 

61

NUR SÖĞÜTLÜ

İSTANBUL

C KLAS

 

62

NURSEL DURMAZ

İSTANBUL

C KLAS

 

63

OKTAY DOĞAN

İSTANBUL

C KLAS

 

64

ÖZCAN ZORLU

MALATYA

C KLAS

 

65

RAMAZAN YILMAZ

ANKARA

C KLAS

 

66

REYHAN YENTÜRK

ANTALYA

C KLAS

 

67

SEDA DUYGU AYGÜN

ESKİŞEHİR

C KLAS

 

68

SELAHATTİN YALÇINKAYA

MALATYA

C KLAS

 

69

ŞEHRİBAN DOĞAN

ANKARA

C KLAS

 

70

ŞÜKRAN KILIÇ ERTUĞRUL

İSTANBUL

C KLAS

 

71

TUNAY GÜLMEZ

KONYA

C KLAS

 

72

UFUK DOĞRU

HATAY

C KLAS

 

73

UĞUR ŞAFAK

ÇANAKKALE

C KLAS

 

74

YILDIZ OKAY

SAKARYA

C KLAS

 

75

UĞUR ERDEM

ANTALYA

C KLAS

 

76

ÖZMEN SIRMA

İSTANBUL

C KLAS

 

77

HACER ÖZCAN

İSTANBUL

C KLAS

 

78

AYKUT TİKİCİERİ

İSTANBUL

C KLAS

 

79

ANILCAN ÖZDEN

İSTANBUL

C KLAS

 

80

BAYRAM KALKAR

İSTANBUL

C KLAS

 



Sporcu Formu